Hakkımızda


NetSafe Bilgi Teknolojileri Güvenliği A.Ş.

2010 tarihinde RHEA Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. ‘nın yatırım yapması ile kendi konusunda ülkemizdeki en güçlü Bilgi Teknolojileri Güvenliği Ağ-geçidi üreticisi haline gelmiştir. Haziran 2013 tarihi itibariyle paylarının tamamı RHEA Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. ‘ ye aittir.

TÜBİTAK ve Türkiye Teknoloji geliştirme vakfı destekli bir AR-GE projesi olarak faaliyete başlayan NetSafe , 4 farklı Ana modelde 10 değişik kapasitede Ağ-geçidi (UTM) cihazları ve 8 değişik modelde Ağ-izleme donanımları üretmiştir. ISO9001, ISO27001, CE, TSE belge ve sertifikalarına sahip olan NetSafe, ürünlerini sadece ülkemizde değil yurtdışına da ihraç etmekte giderek artan taleple dünya pazarında kabul görerek Türk Teknolojisini dünyaya tanıtmaktadır.

Misyonumuz :

Ülkemizin gerek dünya, gerekse Avrupa Birliği ile bütünleşmesinde itici rol üstlenen bilgi teknolojilerinin internet iş süreçlerinde güvenliğini ve üretkenliğini Netsafe™farkıyla; güvenilirlik, süreklilik, sorumluluk ve sürekli gelişim yaklaşımıyla uluslararası standartlarda ortaya koymayı hedefliyoruz.

Günümüz bilgi teknolojilerinin tüm uygulamalarının en kritik sorununun, bilgi güvenliği yönetimi olduğunu düşünüyoruz.

NetSafe uzun süreli AR-GE Çalışmalarını TUBİTAK ve TTGV projeleri olarak başarıyla tamamlamış ve VPNC'ye kabul edilen ilk ve tek Türk teknoloji firması olmuştur.Ülkemizde ve yurtışında silahlı kuvvetlerden kamuya, kobilerden uluslararası ve butik otellere, havaalanlarından marinalara kadar onbinlerce kullanıcının Bilgi Güvenliğini %100 Türk ürünü olarak sağlamaktan ve ihraç etmekten gururluyuz.

Netsafe™ ürünlerinin tümü kanal üzerinden satışa sunulmuştur. Netsafe™ ürünleri Türkiye'de imal edilmektedir.

Ödüllerimiz ;
  • 2010 Dünya Gazetesi :  "İhracatın Yıldızları"
  • 2012 TÜBİTAK-TTGV-TÜSİAD : "10. Teknoloji Ödülleri - Küçük Ölçekli Firma Ürün 2012"
  • 2012 İstanbul Ticaret Odası : "6. En Başarılı KOBİ Teknoloji ve İnovasyon" 2012

 

   Tübitak